13 вер. 2013

"Всеукраїнська зарядка"

21 черв. 2013

"ПОЛУНИЧНИЙ РАЙ"

Музична розвага для старших дошкільнят
14 черв. 2013

День здоров"я "БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ДІТИ!!!"

Щомісяця у кожній віковій групі організовують День здоров’я. Його мета - охопити усіх дітей групи різними формами фізичного виховання протягом дня, активізувати оздоровчу роботу на свіжому повітрі. Зміст роботи визначається можливостями вихователя та бажанням дітей.
31 трав. 2013

"День захисту дітей!!!!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.
30 трав. 2013

"Випускний бал - 2013"

Не помре Україна ніколи, А цвістиме мільйони віків, Доки діти ітимуть до школи З таких славних, як наш дитсадків!
23 трав. 2013

Привітання ПАТ "Дніпро Азот" з 75 - річчям!!!

От детсада 28 Поздравленья мы приносим!
26 квіт. 2013

"Подорож з тітонькою Совою"

РОЗВАГИ ДЛЯ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ВІКУ ПРИСВЯЧЕНА ТИЖНЮ БЕЗПЕКИ «Бережіть себе діти!»
17 квіт. 2013

Українське народне обрядове свято «Закосичення»

Традицією життя українців завжди були родинні звичаї і обряди. Чудовими спектаклями для дітей виступають календарно-обрядові свята. Вони виховують у дітей естетичні смаки і ідеали, любов до батьківського дому, своєї Батьківщини. Родинні свята допомагають духовному зростанню дитини, становленню її особистості. Одним із таких обрядів, яке залишилося нам у спадок , є свято «Закосичення»
28 бер. 2013

"Малі олімпійські ігри - 2013"

Здоров'я – основа усього на світі. Здоровими бути бажають всі діти. А щоб рости і гартуватись, Треба спортом всім займатись!!!
14 лют. 2013

З Днем Святого Валентина!!!