30 жовт. 2019

Свято ОСЕНІ

Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край!
11 жовт. 2019

Свято Покрови Пресвятої Богородиці

або День українського козацтва
4 жовт. 2019

Всесвітній день тварин

30 вер. 2019

Подяка батькам

Батьківська турбота
27 вер. 2019

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Вітаємо зі святом!!!
19 вер. 2019

Батьківські збори

Батьківські збори в старших групах "Ромашка" і "Бджілка" пройшли цікаво та весело.
23 серп. 2019

"День ПРАПОРА"

Відкриття зони відпочинку Південого району!!!
3 черв. 2019

ЛІТО

Літо, літечко прийшло!!!
11 січ. 2019

Різдво йде, радість несе!!!

В ЗДО №28 "Малятко" поройшов тематичний тиждень "Свята в культурі українського народу". Мета якого була: виховувати любов і повагу до спадщини українського народу – фольклорних свят, традицій, обрядів. Розповісти дітям про цикл Різдвяних свят, ознайомити з народними традиціями; запропонувати дітям прийняти участь у виконанні колядок, щедрівок, танцях . Створювати у дітей святковий настрій. Виховувати доброзичливе ставлення один до одного та вміння отримувати радість від спільних заходів.
27 груд. 2018

Норічні дива у цирку!!!

Цирк приваблює та захоплює дітей в усьому світі, а Новий рік — найчарівніше свято року, від якого діти завжди чекають чогось особливого та несподіваного. Тому в цьому році в ЗДО №28 «Малятко» об’єднали ці дві найулюбленіші дітьми речі і перетворили новорічне свято на яскраве циркове шоу з піснями, таночками та захопливими іграми.