22 вер. 2018

Батьківські збори

19 бер. 2018

Шановні батьки!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!! Адміністрація ДНЗ №28 «Малятко», вихователі та ваші діти щиро дякують всім батькам в придбанні фізкультурного обладнання (м’ячів для занять фітбол-гімнастикою) для фізичного розвитку дітей. Ми високо цінуємо Вашу батьківську підтримку та небайдуже ставлення до життя дошкільного закладу.
12 січ. 2018

Різдвяні свята

Настав місяць січень, про який у народі кажуть: “Скільки днів – стільки й свят ”.
19 груд. 2017

"Святий та добрий Миколай, до нас в садочок завітай"

Коли замерзла річка І став біленьким гай, Прийшов у темну нічку На землю Миколай!!! Він в шапці-невидимці, У теплім кожушку Приніс усім гостинці В чарівнім мішку! З днем Миколая!
24 лист. 2017

"Спортивна родина"

В нашому садочку була проведена розвага разом з батьками «Спортивна родина»
13 трав. 2017

Зустріч з логопедом

12 травня до нас в садочок завітав вчитель - логопед Куляба В.Ю.
13 трав. 2017

День Матері

Свято Матері відзначають люди всього світу. День Матері припадає на другу неділю травня, коли природа-матінка вбирає свою землю весняними квітами.
19 квіт. 2017

Свято Великодня!!!

Сонце сяє у ясній блакиті, Теплим променем цілує світ увесь. І серця для радості відкриті: Знайте, люди, що Христос Воскрес! Пташечки цвірінькають надворі – То вони співають Богу честь! Позабудьмо сумніви та горе, Бо Христос Воістину Воскрес!
7 бер. 2017

Свято 8 березня!!!

З ЧУДОВИМ СВЯТОМ ВЕСНЯНИМ!
24 лют. 2017

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Міжнародний день рідної мови відзначили вихователі міста 21 лютого.