Річні завдання

Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», Програмою розвитку дитини дошкільного віку  «Українське дошкілля», Базовим компонентом дошкільної освіти України, Стратегією розвитку ЗДО на 2019-2023рр., зважаючи на аналіз освітньої роботи в 2022-2023 н.р., враховуючи досягнення і перспективи розвитку ЗДО, педагогічний колектив разом із батьками вирішив працювати над реалізацією таких пріоритетних завдань:

1. Створення освітнього середовище, яке мотивує, активізує, зберігає та розвиває.
  2. Виховання патріота України на засадах духовних надбань свого народу.
  3. Формувати соціально-громадянську компетентність дошкільників з метою зміцнення національної ідентичності дітей.
  4. Продовжувати розвивати професійну компетентність педагогів щодо формування ціннісних орієнтацій  особистості через впровадження різних інноваційних форм, методів та ІКТ технологій.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2020 – 2021 НАВЧАЛЬНИЙ  РІК

1. Формувати мовленнєву та пізнавальну компетентність дошкільників на основі створення сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.
  1. Продовжувати розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками  національно - патріотичного виховання.
  2. Впровадження нових сучасних форм і методів співпраці з родинами вихованців, які сприятимуть формуванню активної батьківської позиції для досягнення позитивних результатів у питаннях розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОЛЕКТИВУ В 2019 – 2020 НАВЧАЛЬНОМУ  РОЦІ

Продовжувати активну діяльність щодо формування здоров’язбережувальної компетентності дітей, доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя;

Забезпечувати якісну роботу щодо формування мовленнєво-комунікативної компетентності як здатності дитини будувати своє спілкування з ровесниками та дорослими в різних життєвих ситуаціях;

Здійснювати  роботу з національно-патріотичного виховання дошкільників, формування в них досвіду моральної поведінки та соціальної компетенції шляхом застосування ефективних освітніх технологій;

Використовувати інноваційні  форми роботи  щодо організації взаємодії  ЗДО з батьками вихованців, залучаючи батьків (осіб, що їх замінюють), інших членів родин вихованців до участі в освітньому процесі закладу.

РІЧНІ ЗАВДАННЯ

В 2018 – 2019 НАВЧАЛЬНОМУ  РОЦІ

1. Формувати  здоров'язберігаючу компетентність у дітей через забезпечення фізичного, психічного  розвитку та соціальної адаптації, їх безболісної адаптації до змінних умов життя та успішного входження в соціальне середовище дошкільників.

2.Здійснювати соціально-моральний розвиток та національно-патріотичне виховання дітей на основі ознайомлення з народними звичаями та традиціями.

3.Продовжувати поглиблену  роботу з розвитку комунікативно-мовленнєвої активності дітей дошкільного віку інтерактивними та ефективними методами мовленнєвої роботи.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОЛЕКТИВУ

В 2017 – 2018 НАВЧАЛЬНОМУ  РОЦІ

1. Сприяти формуванню моральних якостей особистості, як основи соціалізації дитини, неодмінної складової підготовки до життя в сучасному громадянському суспільстві.

2. Досягнення системності в роботі по формуванню духовно багатої, патріотично налаштованої особистості дитини дошкільного віку через використання широкого спектру освітніх виховних засобів.

3. Продовжити поглиблену роботу з комунікативно-мовленнєвого розвитку дошкільників через використання різноманітних сучасних та інтерактивних технологій.