Мережа груп

В комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №28 "Малятко" Кам*янської міської ради функціонує 6 вікових груп із списковим складом 115 дітей:

1 – раннього віку (списковий склад  - 20 дітей);

5 – дошкільного віку (списковий склад  - 95 дитини).

Напрям роботи закладу  – гуманітарний.

Мова навчання - українська,

У 2020-2021 навчальному році у закладі працюватимуть:

1  група раннього віку з режимом роботи 10,5 годин;

1  група молодшого віку з режимом роботи 12 годин;

2  групи середнього віку з режимом роботи 10,5 годин;

2 групи старшого віку з режимом роботи 10,5 годин.

В структурі робочого навчального плану виконання Базового компоненту дошкільної освіти та інваріантної складової забезпечується за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» у повному обсязі годин, що передбачені гранично допустимим навантаженням на дитину у дошкільних навчальних закладах. Розподіл організованих видів діяльності складається за змістовними освітніми лініям.

Для реалізації діяльності:

за освітньою лінією «Особистість дитини» та «Дитина в соціумі»  використовується парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років «Вчимося жити разом»

за освітньою лінією «Особистість дитини»  використовується парціальна програма з фізичного виховання дітей  раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» (М.М.Єфименко).

Протягом  дня рівномірно розподіляються всі види активності за основними лініями розвитку залежно від бажань та інтересу дітей.

В ДНЗ №28 "Малятко" працює гурток з народознавства «Калинонька» за парціальною програмою національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку  «Україна - моя Батьківщина». Робота  гуртка у Закладі є самостійною додатковою організаційною формою освітнього процесу. Її мета: задовольняти потреби й зацікавленості дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні, загальні та спеціальні здібності; активізувати дитячу творчість, своєчасно виявляти обдарованість. Заняття в гуртку планується в другій половині дня, тривалість –15-25 хвилин залежно від віку дітей.

Життєдіяльність дітей наповнюється цікавим змістом упродовж кожного дня й усього вікового періоду. При цьому орієнтиром у доборі засобів розвивального, виховного та навчального впливів на особистість є психологічний вік дитини та її життєвий досвід.

Картинки по запросу картинки для дітей