Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

23 жовт. 2020
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з 19.10. по 23.10 2020.

В #ДНЗ28Малятко пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
з 19.10. по 23.10 2020. Метою проведення якого є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.
Вихователями, інструктором з фізкультури, музичним керівником було підготовлено та проведено ряд заходів. У рамках тижня з основ безпеки дитини, у садочку пройшла розвага "Живіть у безпеці діти", під час якої діти навчали Лисичку правил дорожнього руху, правилам поводження з електроприладами, приборкували вогонь та знайомилися з правилами гігієни, правилами поведінки з незнайомими людьми. Вихованці усвідомили необхідність дотримуватися правил безпечної поведінки в повсякденні.