Екскурсія до школи

14 лист. 2019
В рамках співпраці і співдружності ЗДО№ 28 зі школою, відбулася екскурсія старшої групи №4 "Ромашка"до НВК №37.

Екскурсія для малят була організована з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі. Майбутні першокласники мали можливість познайомитись з досвідченими вчителями, які з великим задоволенням супроводжували дошкільнят в маленьку подорож до «країни знань». Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони побували на справжньому уроці і могли не тільки спостерігати за учнями, а і самі прийняти в ньому участь. Загалом дітям дуже сподобалось, і на запитання, чи хочуть вони до школи, всі без вагань відповіли «Так!»